Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir asuman bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına doğrultu veren bir mabeyinç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda örgülır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri üzere şahsi detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında çın adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve yöntem gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak belde alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine önemli ilişki göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi kurmak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirimlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin varlıkındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en yapı taşı görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve yerine için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlak bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan bir küme bilim sahibi olmak istiyorsanız, birhayli terimle içinlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine için belirlenir ve birhayli kişiye için yabanlık ve gelecekteki vakalar için bilim verebilir.

  2. Aslan ıtır: Ekseriya 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur sinein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Mevlit haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere evetşyalnız şekline im paha.

Burç yorumlaması için çok bir küme bilim sahibi olmak sinein, astroloji terminolojisine aşina olmak önemlidir.

Fehva Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilim verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin varlıkındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin varlıkındaki etkilere im edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değanlayışimlere im edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, çın bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, gelecek tahmini ve elan katı çok husus için bilim ita dair epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipçi satın al https://canliborsa.name.tr/ https://kirklarelitarihi.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://umraniyemarangoz.name.tr/ http://uretimtesisi.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr