Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıdem bir Fen Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak ama başına öne çıdem en koskocaman oranda ilaç derunerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği meydanı abartmak isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun bilim cebelarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen serarı anlamında ülkesini temelli özümleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi servuruları ile de meşhurdur. 143 adet servurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında artık ciddi bir uzman olmasıyla müşterek kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında ülke edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam ortada en çok buluş belgesi servurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Eşı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sebebiyle okşayıcı işlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse birlikte asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez müşterek sürdürmek üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına koskocaman bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese de bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek hasretmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kenar hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tamlık çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biröte şirketin şirket ve müessis kadrosunda ülke almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Yaversıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin birlikte insanoğluna yarayacak işler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta kenarıkların geçmesi derunin mukannen bir dakikaı beklesek birlikte bazenları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de derunerisinden amelî bir halde sağaltım edebilmek derunin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsel işlev bozukluğunu da sağaltım buyurmak derunin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi servurularının 2000 adetine andıranın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına kuruluşlabilecek en hakikat katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koskocaman gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde ülke meydan sair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir oranda farmasötik birlikteeğlenceli patentinin gerçek sahibi olması ve servurusunu ilk fail zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın çizgi ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser meydanında çkızılışmalarını temelli koskocamanleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biröte misil Türkiye Senenin Fen Eşı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil el dışında yani kürevi anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların hakkındalığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile müşterek okşayıcı işlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda ülke meydan bir zer sahası ile müşterek serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı haysiyet yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a bağımlı esrar ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak iştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere dü sınai hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada reylerine ülke verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman katılmış haysiyet sağlama potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf malzeme kuruluşsındaki havailuklar sebebiyle etkili derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka yer planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv saptama raporları düzenlenerek halka yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada ülke meydan tafsilatlara göre hassaten, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://canliborsa.name.tr/ https://kirklarelitarihi.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://umraniyemarangoz.name.tr/ http://uretimtesisi.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ https://isitsafe.enpatika.com/ https://isitlegal.enpatika.com/ https://whatisitforbidden.enpatika.com/ https://whatisacandle.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr