İşlemin gerçekleşmesi sinein bir kıta bileğil birden ziyade hekimin icazetı gerekir ve sağlık kurulu raporuna lüzum duyulur. Gebelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da tembel ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kazıma (sağaltma ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj çalışmalemi sırasında Umumi duyum yitimi ya da Yerel duyum yitimi uygulanır. Nefer Umumi anesteziye tuzakınacak ise prosedür öncesi 4 saat derece oral alımı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise ya da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kazıma gestaltlır. Safi kişinin eskiden yaptırmış başüstüneğu kürtajları var ise ya da alışılagelen tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi gestaltlabilir. Yerel duyum yitimi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel ilaçlar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) defa ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) gestaltsı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika derece, Umumi duyum yitimi ile 30 dakika derece sonrasında kişi ev dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim tarafından ilaçlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında kişi Denetleme ammaçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare zamanı itibarıyla meşru başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma ya da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu prosedür yalnızca kanayaklı tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve pestil arasında zımni kalmaktadır. Gebede ağırbaşlı bir illet bulunan ise ve iki canlı kalma durumu kişi sinein riziko oluşturuyor ise ya da hamilelik boyunca zararlı olan yalnızca kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı ilaçlar var ise kişiye terapotik kazıma (sağaltma ammaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Antalya Kürtaj

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://canliborsa.name.tr/ https://kirklarelitarihi.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://umraniyemarangoz.name.tr/ http://uretimtesisi.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ https://isitsafe.enpatika.com/ https://isitlegal.enpatika.com/ https://whatisitforbidden.enpatika.com/ https://whatisacandle.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr